3 NADČASOVÉ ZNAČKY ČESKÝCH BATOHŮ

by demaster.cz on / Móda

.

1.      Krysl Leather Goods
Firma sídlící v Plzni funguje od roku 2016. Zakladatel Jiří Krýsl původně vedl kavárnu na Loretánském náměstí v Praze. Tato činnost ho ale nenaplňovala, tak se rozhodl vsadit na jiného koně a věnovat se navrhování kožených tašek a doplňků z přírodní české kůže. Batohy jsou navíc ušité z voděodolného plátna, takže letní koupačka pro ně není problémem. Objednávat můžete na webových stránkách: Krysl.eu a počítejte s cenou 4 428 korun.
brýle u batohu
2.      Playbag
Cílem pro Playbag je nadčasový design a bezchybné zpracování produktu se smyslem pro detail. Majitel firmy to bere opravdu vážně, jeho slovy: “Vstáváme, když ještě spíte a pracujeme i potom co jste šli už do postele. Chtěli bychom, abyste nás cítili za každou naší prací. Děkujeme všem našim věrným i budoucím zákazníkům a také našim přátelům, kteří nám pomáhají a šíří naše dobré jméno k dalším lidem.” Proto firmu pocházející ze Zlína tvoří opravdu malý, ale silný pracovní tým.
Proslulá česká značka nabízí plno módních vychytávek. Nejznámější z nich je stříbrný batoh Volta, který je vyroben z pogumované textilie a přírodní kůže. Uzavírá se za pomoci kožených řemínků a sedlářských knoflíků. Má polstrovaná záda a celkem tři kapsy. Přírodní useň je přirozeně světlá, používáním na sluníčku tmavne. Zaplatíte za něj 3600 korun.
černý batoh
3.      Alexmonhart
Neokoukaná a elegantní. Tak by se dala shrnout móda Alex Monhartové. Své výrobky odkazuje dobrodruhům z města a milovníkům módy. Na tuzemský trh prorazila díky motýlkům a batohům určeným primárně pro muže.

.

Nejvýraznější je bezpochyby batoh Magnus, vyroben z černé lakované kůže značící jistou osobitost, risk, smysl pro detail. Kvalitní materiál z Itálie v kombinaci s nadčasovým designem a multifunkčností dělá z Magnusu žádanou kvalitu. Batoh je určen téměř pro každou příležitost, zvlášť kvůli své skladnosti – dá se totiž složit do messenger tašky přes rameno. Velkou výhodou je i nepromokavost a přihrádka na notebook. Koupíte za 9 963 korun.

3 NADČASOVÉ ZNAČKY ČESKÝCH BATOHŮ
4.6 (92%)5
.

demaster.cz