Teambuldingové aktivity, které stmelí váš tým

by demaster.cz on / Podnikání

Chtěli byste nějakou zajímavou formou stmelit váš kolektiv? Pak rozhodně zapomeňte na výlety do přírody nebo alkoholové dýchánky, které byly v kurzu před několik lety. Dnes už vznikají daleko propracovanější společenské aktivity, ze kterých si vaši zaměstnanci odnesou víc, než jenom parádní kocovinu.

billboard-right(1)

  • Hry s výzvou

Chcete podpořit ve vašich zaměstnancích sportovního ducha, vyzkoušejte hry, které jsou inspirované nejrůznějšími fyzickými disciplínami, které můžeme vídat v reality show. Účastníky zaskočí plnění zajímavých úkolů, které vyžadují důvtip, fyzickou aktivitu a zdravý rozum. Program spojuje hned několik taembuildingových aktivit, adrenalin, ale i sport. Skladba jednotlivých atrakcí se odvíjí podle cílů, které chcete pomocí teambuildingu dosáhnout.

  • Objevování měst

Proč nespojit zajímavý výlet do historického města se zábavou v podobě plnění netradičních úkolů v historickém centru města ve stanoveném časovém limitu? I takových teambuildingových aktivit je na internetových stránkách spoustu a jistě nadchne taková aktivita nejenom vás, ale i vaše zaměstnance. Při honbě za pokladem budou muset týmy plnit náročné úkoly, které je krok za krokem přivedou k vytouženému cíli. Úkoly jsou zaměřeny na řešení kartografických a orientačních hádanek, které prověří vaši kreativitu a pozornost.
DSC_0193

  • Kdo první vystřelí?

Sídlí vaše firma v hlavním městě a nechcete za zábavou příliš daleko? Vyzkoušejte laser games praha https://www.lazerfunpraha.cz, kterou si určitě zamilujte. Bude se jednat o týmovou akci, o kterou bude spousta zaměstnanců básnit ještě několik měsíců. Celá skupina se většinou podle počtu rozdělí na dvě až tři skupiny, které proti sobě navzájem bojují. Dostanete k zapůjčení speciální oblečení a pistoli, která vysílá laserové paprsky. Vaším cílem je strefit protihráče a zároveň zůstat ve hře jako poslední.

demaster.cz