Jak se dostat z nouze?

by demaster.cz on / Finance

Když se někdo ocitne v nepříznivé finanční situaci, těžko najde někoho, kdo by mu to záviděl. To by muselo jít snad jedině o někoho, kdo je na tom v této otázce ještě hůř. Protože peníze jsou jednoduše k životu zapotřebí a kdo je nemá, úměrně jejich nedostatku strádá. Někdy se musí omezit trochu, někdy více a někdy si dokonce musí vzít půjčku, aby nějak přečkal těžkou dobu a dočkal se lepších zítřků.
A pokud si dotyčný potřebuje a chce vzít půjčku, je na tom vlastně stále ještě vcelku nedobře. Protože půjčku chtít a získat, to jsou nejednou dva zcela odlišné pojmy.
zlaté mince
Když se žadatel v nesnázích obrátí dejme tomu na banku, je na něj rázem navalena hora povinností a úkolů, jež musí splnit, aby se mu vytoužených peněz dostalo. A nejednou se mu jich nakonec stejně nedostane, ani kdyby se uběhal při vyřizování všech těch lejster, dokladů, potvrzení a podobně. Protože se bankovním úředníkům nelíbí dejme tomu příliš nízké příjmy, záznamy v registrech dlužníků, exekuce a podobné neblahé skutečnosti, jež může takový žadatel mít.
A proto takový nebožák nakonec nejednou zajásá, když zví o pojmu americká hypotéka bez dokládání příjmů. Protože to je něco přímo pro něj.
Tady po něm nechtějí nezbytně většinu z toho, na čem by mohl v bance ztroskotat. A mají tu v podstatě jen dvě povinnosti, jež je třeba splnit. Dotyčný musí:
– mít vlastní nemovitost a být schopen a ochoten ji dát za půjčené peníze do zástavy,
– mít takové příjmy, z nichž lze hradit dohodnuté splátky.
nápis ze zlatých mincí
Pokud to dotyčný může splnit, není ani trochu obtížné zažádat si o tuto hypotéku prostřednictvím internetu. A během čtyřiadvaceti hodin ví, zda požadované peníze získá. A po podpisu smlouvy se to stane realitou.
Dotyčný tak může dostat až sedmdesát procent odhadní ceny své nemovitosti a splácení se může protáhnout třeba i na celých třicet let. Což tu ale nejsou ani zdaleka ty jediné přednosti. Jak můžete hravě zjistit i vy sami.

demaster.cz