Pro silné vlasy

by demaster.cz on / Zboží

Naše zdraví závisí na mnoha faktorech. Tím základním je naše stravování. Vyvážená strava, je to takové zaklínadlo, které slýcháme na každém kroku. Pokud naše strava není vysloveně nezdravá, tělo se nám odvděčí bezchybným provozem. Ne všechny potřebné látky lze ale získat z potravy, anebo jsou situace, kdy potřebujeme tělu dodat ve větším množství např. vitamíny, aby se lépe vypořádalo s nemocí. Také samozřejmě přibývající věk se podepíše na stavu našeho zdraví. Jsou situace, kdy nám samo tělo řekne, že mu něco chybí. Lámavé nehty a padající vlasy určitě budou trápit více ženy než muže. A přitom stačí dodat tělu vitamíny na vlasy a problém se dá řešit.

vlasy

Mít vlající hřívu vlasů je snem nejedné ženy. Příroda ale neobdařila všechny stejně, takže hodně žen volí krátké účesy. Možná je dobře, že všechny ženy nenosí stejné účesy, ale stejně ty krátkovlasé závidí těm dlouhovlasým. A proto je tu přípravek na posílení vlasů. Ten zázrak, který obsahuje, je kolagen. Kolagen pomáhá nejen vlasům, ale i pokožce, kloubům a vazům.

Dlouhé silné vlasy nemusí mít jen ženy v reklamách v televizi. Správnou péčí můžete dosáhnout výrazného zlepšení.

vlasy

Že nosíte krátké vlasy, protože vám sluší? To je prima, ale neznamená to, že krátké vlasy musí být lámavé a padající. I na krátkých vlasech se pozná nedostatek vlasové výživy. Zvlášť jestli si je barvíte, nebo si dáváte melíry, vlasy jsou pak oslabené a dodáním správných vitamínů je opět posílíte a účes se bude lépe udržovat.

Nesmiřte se s lámavými a padajícími vlasy, zahajte urychleně kůru s vitamíny na vlasy a bojujte o každý vlas. Zdravé vlasy jsou jedním z prvních věcí, které se na vás každý muž všimne. A přiznejme si, je naší přirozeností chtít, aby si nás muži všímali. Vždyť právě proto věnujeme takovou péči svému vzhledu. Tak buďme všechny s krásnými vlasy.

demaster.cz