Rubrika: Zboží

Zima se blíží

by demaster.cz on / Zboží

Ano je to tak. Pomaličku se budou schovávat bazény a bude se kontrolovat zimní vybavení. Po technické stránce lyže, brusle a podobné věci, ale také oděvy. Neb, až se matička zima zeptá, co dělal tatíček přes léto… Proto chce být každý připraven. Již na podzim se kutí v garáži nebo na půdě s lyžemi, to jako muži, a jejich drahé polovičky smejčí ve skříních. Věci, které prožrali moli jsou vyhozeny a ty zachovalé, leč malé jsou zařazeny do nějakého komisního prodeje. A pak nastává chvíle pro ženy jedna z nejhezčích, začnou vybírat nové odění a různé zimní doplňky. Klidně se jich sejde třeba tucet a začnou. Muž moudrý raději někam zaleze, nebo ještě lépe vůbec opustí ohrožený prostor.

rukavice

Nu a něžné polovičky sedí, radí se, přou a někdy se i chytnou pod krkem. Každá tvrdí to své, každá hájí jinou firmu a každá je nejchytřejší. Milé dámy, nezoufejte. Nyní se dočtete o firmě, kterou uznává celý svět a není taková, že by vás nákupem navždy přivedla na mizinu. K zimním doplňkům patří například šála, čepice a rukavice. Těch je spousta druhů, ale vždy mají účel, ochránit ruce od zimy a mrazu. Proto mohou být vyloženy kožíškem, nebo jinak zatepleny. Mohou být takzvané prstové nebo bez prstové, u nás zvané palčáky. Mohou být drahé, ale také laciné, kvalitní či nekvalitní. S těmi posledně jmenovanými se u firmy, jejíž název za chvíli zjistíte, zcela jistě nesetkáte, ta prodává jen zaručenou a osvědčenou kvalitu.

zima

Ano, dá se jednoznačně říci, že rukavice Didriksons jsou skutečně těmi nejlepšími na světě a když ne tak v Evropě zcela jistě. O jejich super kvalitě se můžete přesvědčit sami, když si je hned zde objednáte. Postup je jednoduchý. Klikněte na jinak barevný text zde v článku čili na tak zvaný link a tím jste na prodejním webu, kde rukavice Didriksons jsou. V poklidu a v pohodě si vyberte a pak objednejte. A máte to doma.

Pokračovat ve čtení

Točené pivo u Vás doma

by demaster.cz on / Zboží

Každý chlap, co se narodil v České republice určitě někdy ochutnal pivo. Tento zlatavý mok je tu s námi už od nepaměti a přináší radost a rozveselení už stovky let. Každý z nás si sem tam zajde do hospody, a to nejen na toto dobré pití, ale také za kamarády. Ovšem v dnešní době se zdražuje elektřina, plyn, ale také cena piva a většina hospodských tak zvýšila ceny a to razantně. Pokud jste se už stihli pohádali se svým hospodským, že má nelidské ceny, tak neváhejte a objednejte si výčepní zařízení k Vám domů. Zaručeně se Vám tato investice vrátí a nebudete muset pít pivo za dvojnásobek ceny.

výčepní zařízení

Výčepních zařízení je celá hromada a je tak dobré zvolit to, co využijete. Většinou se do rodinných domů hodí výčepní zařízení s jednou pípou, která bohatě stačí. Také je dobré se podívat, jaký průtok piva dokáže výčepní zařízení chladit za hodinu. Ovšem nemusíte se bát, pokud Vás nebude 20 a nebudete hrnout jedno pivo za druhým, tak to zařízení v pohodě zvládne. Samozřejmostí je, si zkontrolovat, zda jsou součástí prodeje také rychlospojky, hadice a také narážecí hlavy. Ty je dobrou koupit rovnou všechny, protože nikdy nevíte, co za pivo si budete chtít objednat. Pokud budete mít doma všechny narážecí hlavy, tak nikdy nebudete mít problém.

výčepní zařízení

Po pořízení výčepního zařízení se určitě uzpůsobí i Vaši kamarádi. Ty se totiž budou moct na předražené pivo v hospodě také vykašlat a rovnou zajdou k Vám. Vždy se pouze složíte na bečce a můžete směle pít. O hadice se budete starat jen vy sami a nebude tak žádný problém se zápachem, či jiným problémem. Jediné, co bude potřeba, je nachystat sklo a můžete směle začít.

Máte-li problém s cenou pivo v hospodě, tak neváhejte a kupte si vlastní výčep. Zaručeně neprohloupíte a konečně si budete moct dát pivo kdykoliv budete chtít. Teda až na to, co na to řekne Vaše manželka.

Pokračovat ve čtení

Vaříte rádi?

by demaster.cz on / Zboží

Máte rádi dobré jídlo? Asi každý si někdy rád dá vynikající jídlo, které je připravené z kvalitních a chutných surovin. Skvělé suroviny nenajdete na každým rohu, a občas je potřeba se pro ně vypravit do speciálních obchodů, ať už kamenných, nebo do e-shopů. Dnes dává mnoho lidí přednost e-shopu, protože nikam nemusíte, najdete tu všechno a i ceny jsou příznivé. Skvělé jídlo dělají skvělé suroviny, a na chci jde poznat i to, z jakého tuku bylo jídlo vyrobeno. V kuchyni žádného gurmeta by neměl chybět olivový olej extra panenský.

olej v lahvi

Olivový olej má výraznou chuť
Olej z oliv se používá k výrobě pokrmů v přímořských státech již tisíce let. Dodnes existuje velké množství rodinných podniků, které vyrábí prvotřídní prémiové oleje. Ty se mohou dostat až do vaší kuchyně, a to z našeho e-shopu. Na výběr u nás máte z několika desítek olivových olejů. Máme levnější druhy, ale i ty opravdu luxusní, které se hodí i jako perfektní dárek pro někoho, kdo si potrpí na dobré jídlo.

Olivový olej se hodí zejména do studené kuchyně, ale chybu neuděláte ani v případě, že si na něm připravíte třeba nakládanou chobotnici na grilu. Máme v nabídce klasické oleje, ale najdete u nás i ty s příměsí koření, jako je třeba chilli nebo s houbami – ten máme s lanýži, který dodá každému jídlu ještě lepší chuť. Stačí jen pár kapek, a rozeznáte rozdíl.

olivový olej

Oleje jsou drahé
Klasický obyčejný řepkový olej stojí dnes již skoro sto korun, to už se opravdu vyplatí koupit dražší, ale o to kvalitnější olivový olej. Kromě vynikajících olejů u nás najdete i doplňkový sortiment, například v podobě oliv či koření. Vybavte si svou kuchyni našimi výrobky, které jinde nekoupíte. Ochutnejte prvotřídní oleje, s kterými vykouzlíte i ty nejlepší pokrmy. Skvělé jídlo vytvoříte podle receptu, i když nejste nejlepší kuchař, stačí mít k dispozici perfektní suroviny, to je základ skvělého jídla.

Pokračovat ve čtení

Kde najdeme pro štětovnice ceník

by demaster.cz on / Zboží

Každý člověk vám řekne, že při koupi čehokoliv bychom měli dobře vybírat. A ačkoliv cena by neměla být tím hlavním kritériem, je pro mnoho lidí velmi důležitá. Často je totiž limitujícím faktorem, který určuje, co si vlastně můžeme dovolit koupit. Proto je pochopitelné, že chceme znát cenu daného zboží či služby ještě předtím, než jej vůbec vložíme do pomyslného nákupního košíku. A to platí i pro štětovnice. Jistě, je to něco, co mnoho lidí nepotřebuje. Avšak v některých případech se bez ní neobejdeme.

příklad klasické štětovnice

V podstatě se jedná o kovovou stěnu, nejčastěji z nerezové oceli. Na ní jsou v pravidelných odstupech záhyby, které mají zajistit větší stabilitu. Používá se totiž jako zajištění proti sesuvu půdy například při stavbě, a všichni víme, jaké škody může sesuv půdy napáchat. Ovšem, jak již bylo řečeno, ani ona není zadarmo. Cena se navíc může lišit nejen podle konkrétního prodejce, ale také podle rozměrů či použitého materiálu. Proto je dobré si předem projít i pro štětovnice ceník, než si vybereme konkrétní typ.

Zde se samozřejmě můžeme ptát, kde jej nalezneme. Nejjednodušším řešením je samozřejmě podívat se na internet, neboť naprostá většina firem jej má uveden na svých webových stránkách. Problém je, že mnohé z nich svůj web poněkud zanedbávají, a uvedené ceny již nemusí být aktuální. Proto je dobré podívat se na datum poslední aktualizace, a pokud zde není uvedeno, je dobré si uvedené informace ověřit i jinde.

hledání ceníku na internetu

Pokud je to možné, je dobré navštívit samotnou prodejnu. Zde by měli nejen mít k dispozici aktuální verzi ceníku, ale zároveň se také můžete podívat na daný produkt na vlastní oči. Je totiž pravdou, že obrázky mohou být často matoucí, a občas není snadné představit si skutečné rozměry.

Ideální je, pokud takto navštívíme hned několik prodejců, a uvidíme, který z nich má produkt, který nejvíce odpovídá našim potřebám a finančním možnostem. Tak si zajistíme, že s výsledkem budeme nakonec spokojeni.

Pokračovat ve čtení

Proteinový nápoj po cvičení Goodly

by demaster.cz on / Zboží

Každé jídlo a pití má více než hodně podob. Tato společnost samozřejmě s uznávanou lékařkou nabízejí proteinové koktejly na hubnutí. Ať už před cvičením nebo po něm. Každý tento nápoj obsahuje vysokou škálu minerálů, vlákniny, vitamínů, probiotik a dokonce i trávicích enzymů. My se tu zaměříme na ty PO cvičení. Tyto proteinové nápoje se skládají z již zmíněných vitamínů, minerálů a ostatních prospěšných látek, ze zdraví prospěšného lněného oleje, probiotik a samozřejmě proteinů. Žádné jiné nápoje Vám nedodají takové množství živin a nezasytí Vás na déle než 2 hodiny. Nápoje GOODLY Vás zasytí na 3-4 hodiny, a to díky tomu, že se jedná o tzv. jídlo v nápoji. Nápoje jsou vhodné pro ženy i pro muže, můžete si nastavit ideální výši bílkovin a hustotu a množství, které Vám bude vyhovovat.

koktejl

I přes to, že se jedná o proteinové nápoje po cvičení goodly.cz, nejsou určeny jen a pouze pro sportovce. Může si je vychutnávat každý, kdo se rozhodne udělat něco prospěšného pro své tělo i bez cvičení. Nápoje se dají připravovat různými způsoby, pokud byste si nevěděli rady, neváhejte navštívit stránku goodly.cz a nechat se tam inspirovat. K nalezení jsou i videa s přesnými postupy, jak si co připravit bez chyb. Příprava Vám může zabrat pouhé 2 minuty, což je na přípravu zdravého jídla velmi málo.

proteinový nápoj

GOODLY nápoje jako pomocník při hubnutí

Všechny nápoje jsou vytvářeny v dietním režimu a celkově vhodné do zdravého životního stylu, takže při hubnutí by mohly být Vaší pravou rukou. Pokud nemáte dostatek času při svém zaměstnání se zaměřit na zdravou a vyváženou stravu, nápoje GOODLY Vám s tím zajisté pomůžou. Neobsahují nezdravé množství sacharidů, ani ničeho jiného, co by Vám mohlo uškodit na Vaší cestě ke zdravější váze. Nápoje jsou vhodné i k sedavému typu zaměstnání, pití těchto smoothie hned neznamená i povinný pohyb. Podrobnější informace naleznete na na našem webu.

Pokračovat ve čtení

Stylové sluneční brýle pro dámy.

by demaster.cz on / Zboží

Chcete být in, chcete být sexy a chcete, aby každý na první pohled viděl, že vy prostě máte vkus a styl? Tak si prohlédněte nabídku slunečních brýlí v internetovém obchodě Lux brýle. Opravdu budete žasnout, kolik typů dámských slunečních brýlí se vám zde nabízí. V žádném kamenném obchodě, nebo optice by nebyla nabídka ani zlomková. Tady můžete brýle prohlížet snad celé hodiny a rozhodovat se, které si pořídíte. Stejně si nebudete jistá, protože se vám jich bude opravdu líbit celá řada. Je třeba, ale zvážit k jaké příležitosti brýle pořizujete. Pokud jste sportovně aktivní, bude třeba pořídit brýle, které vám budou opravdu dobře sedět.

brýle

Pokud potřebujete brýle pouze do auta, aby vás neoslnilo slunce, budou tam stéle uschované, je vhodné vybírat z brýlí, které se vám pochopitelně líbí, ale mohou být v nižších cenových relacích. Také můžete hledat brýle, které skutečně podtrhnou vaši osobnost, budou vaším módním doplňkem. Prakticky se bez nich neobejdete, nosíte je v létě, v zimě, pokud je nemáte na očích, zdobí váš účes. Potom bude možná dobré vybrat více modelů najednou, protože každý se bude hodit k jinému typu oblečení.

brýle

Další důležitý aspekt je výběr tvaru obrouček. Ke každému obličeji se hodí jiný, jde o to, aby vynikly ty pěkné rysy a nebyly zvýrazněné rysy, které jsou už nyní dost dominantní. Pokud je váš obličej kulatý, vyvarujte se brýlí s kulatými obroučkami, volte obdélníkové, nebo i tak zvané kočičí. Hranatý obličej naopak potřebuje zjemnit, takže sáhneme po lehkých obroučkách jemných tvarů. Srdcovité a trojúhelníkovité obličeje mohou klidně nasadit i masivní obroučky, rozhodně tím nic nezkazí. Rozhodně nejlépe na tom jsou dámy s obličejem oválným. K tomuto typu obličeje ladí snad všechny tvary, takže, pokud jste to právě vy, která se může pyšnit tímto obličejem, máte volnou ruku výběru.

Pokračovat ve čtení

Pro silné vlasy

by demaster.cz on / Zboží

Naše zdraví závisí na mnoha faktorech. Tím základním je naše stravování. Vyvážená strava, je to takové zaklínadlo, které slýcháme na každém kroku. Pokud naše strava není vysloveně nezdravá, tělo se nám odvděčí bezchybným provozem. Ne všechny potřebné látky lze ale získat z potravy, anebo jsou situace, kdy potřebujeme tělu dodat ve větším množství např. vitamíny, aby se lépe vypořádalo s nemocí. Také samozřejmě přibývající věk se podepíše na stavu našeho zdraví. Jsou situace, kdy nám samo tělo řekne, že mu něco chybí. Lámavé nehty a padající vlasy určitě budou trápit více ženy než muže. A přitom stačí dodat tělu vitamíny na vlasy a problém se dá řešit.

vlasy

Mít vlající hřívu vlasů je snem nejedné ženy. Příroda ale neobdařila všechny stejně, takže hodně žen volí krátké účesy. Možná je dobře, že všechny ženy nenosí stejné účesy, ale stejně ty krátkovlasé závidí těm dlouhovlasým. A proto je tu přípravek na posílení vlasů. Ten zázrak, který obsahuje, je kolagen. Kolagen pomáhá nejen vlasům, ale i pokožce, kloubům a vazům.

Dlouhé silné vlasy nemusí mít jen ženy v reklamách v televizi. Správnou péčí můžete dosáhnout výrazného zlepšení.

vlasy

Že nosíte krátké vlasy, protože vám sluší? To je prima, ale neznamená to, že krátké vlasy musí být lámavé a padající. I na krátkých vlasech se pozná nedostatek vlasové výživy. Zvlášť jestli si je barvíte, nebo si dáváte melíry, vlasy jsou pak oslabené a dodáním správných vitamínů je opět posílíte a účes se bude lépe udržovat.

Nesmiřte se s lámavými a padajícími vlasy, zahajte urychleně kůru s vitamíny na vlasy a bojujte o každý vlas. Zdravé vlasy jsou jedním z prvních věcí, které se na vás každý muž všimne. A přiznejme si, je naší přirozeností chtít, aby si nás muži všímali. Vždyť právě proto věnujeme takovou péči svému vzhledu. Tak buďme všechny s krásnými vlasy.

Pokračovat ve čtení

Betonové ploty a jejich vlastnosti

by demaster.cz on / Zboží

Betonové ploty jsou u nás nejvyhledávanější ploty vůbec. I když cenou převyšují všechny ostatní, tak je vlastnostmi strčí všechny do kapsy. Betonové ploty mají nespočet výhod, které během let oceníte a na první pohled, nejdou vidět. Pokud momentálně žádný plot kolem Vašeho domu nemáte, tak je ten nejvyšší čas začít s jeho výstavbou. Nejen, že Vás plot ochrání před nájezdy zlodějů, kteří hledají lup, ale také se za ním budete cítit mnohem víc, bezpečněji.

betonové ploty

Betonové ploty Znojmo, je firma, která dokáže udělat doslova zázraky. Jejich ploty jsou vysoké kvality a můžete s nimi oplotit jakýkoliv pozemek. Navíc Vám zaručí dostatečné soukromí na Vaší zahradě s povětrnostní a protihlukovou bariérou. Díky výběru výšky, si můžete určit, zda chcete, aby měl plot 50 cm, nebo zvolíte největší výšku a to 300 cm. Záleží však na to, jak moc chcete mít soukromí před lidmi. Na plot nepotřebujete žádné stavební povolení a jeho součástí může být vkusná vchodová branka, či vjezdová brána. Tu vám firma na vyžádání udělá také a to buď jako dvoukřídlou vjezdovou bránu, či jako nosnou posuvnou bránu. Na jejich internetových stránkách se můžete podívat na fotografie těchto bran a vybrat si tu, co se Vám líbí nejvíce. Tak jako betonové ploty, tak i brány mohou mít výplně. Ty jsou nejčastější plastové, kovové, či dřevěné. Plot navíc vydrží dlouhé desítky let a to bez ošetřování.

betonové ploty

Aktuálně tato firma nabízí i slevy na jejich montáže plotů. Jedná se o slevu 20 % z montáže a také dopravu zdarma k Vám. Na stránkách si dále můžete prohlédnout dekory, které firma nabízí a také ceník jejich plotů. Ten je podrobně rozepsaný a můžete si tak udělat nástřel toho, kolik Vás bude plot stát.

Pokud tedy nemáte do dnešního dne plot a přemýšlíte o jeho realizaci, tak zvolte tuto firmu. Nejen, že nabízí slevy, ale tento plot si zaručeně zamilujete.

Pokračovat ve čtení

Vestavěné skříně

by demaster.cz on / Zboží

Pokud i vás čeká v příštím roce rekonstrukce, měli byste si sestavit finanční plán. Rekonstrukce bývá drahá záležitost, takže je potřeba se na ní řádně připravit. Měli byste se doma (s partnerem nebo celou rodinou) domluvit kolik jste ochotní do oprav investovat. Také byste měli určitě zvážit, jestli jste ochotní si brát půjčku či hypotéku nebo jestli chcete využít jen finanční prostředky, které skutečně máte na účtu. Další možností je určitě půjčit si od příbuzných, to se ale moc nedoporučuje. Míchat dohromady rodinu a peníze může totiž přinést dost problémů.

vestavěná skříň

Když máte zhruba představu, kolik chcete do rekonstrukce investovat, stanovte si priority. Je pro vás důležitější nová koupelna nebo lepší úložné prostory? Či už nezbytně nutně potřebujete novou kuchyňskou linku? Nad těmito otázkami byste se měli opět zamyslet společně jako rodina a ideálně dojít k nějakému kompromisu.

Pravděpodobně nedojde úplně na všechno, co si přejete. Jednoduše na všechny položky ze seznamu nemusíte mít peníze ani energii. Proto je dobré začít tím, co je pro vás skutečně nejdůležitější.

V každém případě se i zamyslete, na kterých věcech můžete ušetřit a sehnat je třeba z bazaru. Jsou totiž věci jako například noční stolky, židle nebo psací stoly pro děti, které se moc neponičí a není proto potřeba je kupovat úplně nové.

panelový dům

Do čeho byste ale naopak investovat měli jsou úložné prostory na míru, které vám zajistí, že dostupný prostor využijete naplno. Podívejte se na web Sten Skříně a můžete se sami přesvědčit a vybrat si. Vestavěné skříně Sten-skrine.cz zaručí, že se vám do nich vejde všechno, co jen budete potřebovat. Navíc působí velmi vkusně, hodí se do každého interiéru a nemusíte z nich utírat prach. Asi nejpraktičtější variantou jsou skříně s posuvnými dveřmi. Jsou tiché, elegantní a nemusíte před nimi mít mnoho prostoru.

Tato moderní varianta se hodí do každé domácnosti.

Pokračovat ve čtení

Příprava bazénu

by demaster.cz on / Zboží

Kontrolovat se musí nejen bazén, ale i jeho příslušenství. To znamená vše, co nám pomáhá s provozem, nebo s údržbou. Tuhle schůdky, zda nám někde nereziví a tamhle třeba čerpadlo. Zda pracuje a zda s ním zima neprovedla něco, co by se nám nemuselo líbit.

V neposlední řadě se musí zkontrolovat i bazénový vysavač, musí se…

Děvče v bazénu

Že jej nemáte? Ale jděte, to vážně uklízíte dno bazénu ručně? Starým mopem na násadě? Páni, to si musíte tu špínu ze dna pěkně rozvířit. A že ji tam máte druhý den zase? Ale jděte, opravdu? To je s podivem. Právě hadr nebo mop tu usazeninu umí přece tak pěkně rozvířit. A ta se zase tak hezky usazuje…

Nu, alespoň máte o nečistoty postaráno, ale fuj, to koupání s nimi asi není košer co? Tak to si okamžitě vysavač kupte. Ten vám bazén vyčistí sto krát lépe a prakticky je to bez práce. A když si koupíte plně automatický…

No, v každém případě si zde zatím můžete jen něco o vysavačích přečíst, protože asi nebude vědět jaký vybrat. Především byste se měli řídit velikostí a tvarem bazénu. Vysavačů je více druhů, a i když pracují na podobném principu, přece je každý tak trošičku jiný.

čitá voda

V základu je můžeme rozdělit na ruční a automaty. Cenově začínají na třech stokorunách a dle všeho vybavení mohou stát i přes čtyřicet tisíc. Ruční vysavač je klasika, stejná jako máte doma v obýváku, jen vzhledově jiná a vodotěsná. Napojíte to na pískovou filtraci a ručně šmidláte dno.

Automat je bez hadice a držadla. Jezdí si sem a tam a sbírá nečistoty přímo do své schránky, kterou pak jen vyčistíte.

Mezi tím je ještě poloautomat, který se také napojí na filtraci a pohybuje se, jak jej napadne.

Vy sami si musíte určit jaký vám bude vyhovovat, jen pamatujte brát ohled na tvar bazénu a jeho obložení. To vše sdělte prodavači a on vám poradí a nabídne stroj, který vám bude nejlépe vyhovovat. Tak směle klikněte na modrý odkaz zde v článku.

Pokračovat ve čtení