Stylové sluneční brýle pro dámy.

by demaster.cz on / Zboží

Chcete být in, chcete být sexy a chcete, aby každý na první pohled viděl, že vy prostě máte vkus a styl? Tak si prohlédněte nabídku slunečních brýlí v internetovém obchodě Lux brýle. Opravdu budete žasnout, kolik typů dámských slunečních brýlí se vám zde nabízí. V žádném kamenném obchodě, nebo optice by nebyla nabídka ani zlomková. Tady můžete brýle prohlížet snad celé hodiny a rozhodovat se, které si pořídíte. Stejně si nebudete jistá, protože se vám jich bude opravdu líbit celá řada. Je třeba, ale zvážit k jaké příležitosti brýle pořizujete. Pokud jste sportovně aktivní, bude třeba pořídit brýle, které vám budou opravdu dobře sedět.

brýle

Pokud potřebujete brýle pouze do auta, aby vás neoslnilo slunce, budou tam stéle uschované, je vhodné vybírat z brýlí, které se vám pochopitelně líbí, ale mohou být v nižších cenových relacích. Také můžete hledat brýle, které skutečně podtrhnou vaši osobnost, budou vaším módním doplňkem. Prakticky se bez nich neobejdete, nosíte je v létě, v zimě, pokud je nemáte na očích, zdobí váš účes. Potom bude možná dobré vybrat více modelů najednou, protože každý se bude hodit k jinému typu oblečení.

brýle

Další důležitý aspekt je výběr tvaru obrouček. Ke každému obličeji se hodí jiný, jde o to, aby vynikly ty pěkné rysy a nebyly zvýrazněné rysy, které jsou už nyní dost dominantní. Pokud je váš obličej kulatý, vyvarujte se brýlí s kulatými obroučkami, volte obdélníkové, nebo i tak zvané kočičí. Hranatý obličej naopak potřebuje zjemnit, takže sáhneme po lehkých obroučkách jemných tvarů. Srdcovité a trojúhelníkovité obličeje mohou klidně nasadit i masivní obroučky, rozhodně tím nic nezkazí. Rozhodně nejlépe na tom jsou dámy s obličejem oválným. K tomuto typu obličeje ladí snad všechny tvary, takže, pokud jste to právě vy, která se může pyšnit tímto obličejem, máte volnou ruku výběru.

demaster.cz