Jablečné pyré pro zdraví a krásu

by demaster.cz on / Zboží

V zimním období mnoho zahrádkářů odpočívá po fyzické námaze, kterou si vyžaduje každá zahrada. A je jedno, jestli je malá nebo velká. Po podzimním sběru ovoce, ať jsou to jablka nebo hrušky, se musí dát zahrada do pořádku a pře zimu se mnozí pěstitelé připravují na další sezónu.

Naše malá rodinná manufaktura KOLKODOL z Bílých Karpat, vyrábí z českých a moravských jablek, hrušek, meruněk, švestek, jahod, černého jeřábu – arónie, velmi chutné pyré, džemy, marmelády, sirupy a šťávy, husté omáčky chutney (čatní), které povzbudí vaše chuťové buňky kouzelnými orientálními vůněmi.

česká jablka

Dále připravujeme bylinné voňavé čaje z bylin, které rostou v nádherné přírodě Bílých Karpat. Naše chrumkavé zdravé pochoutky vyrobené ze špaldové mouky nebo sýru, mohou kdykoliv uspokojit vaše mlsné jazýčky.

Věřte, že česká jablka jsou ze všech nejlepší. A zvlášť z těch starých odrůd, které se začínají znovu vysazovat. Naše jablka voní, už když začínají na jaře kvést. A když si utrhnete zralé jablko, voní vám celá dlaň. A jsou tak lahodně sladká. Proto z nich vyrábíme bez přidaného cukru jablečné pyré, které dochutíme přidáním zralých jahod. A tato kombinace nemá konkurenci. Je to „mňamka“, nejenom pro ty nejmenší děti, ale na tomto pyré si pochutnají všichni. I každý den.

jablečné pyré s jahodami

Když si například naše jablečné pyré s jahodami přidáte do jogurtu nebo z něj připravíte i ovocný pohár s pudinkem, věřte, že si jeho chuť oblíbíte. A pokud máte děti, tak pro ně to bude vždy lahodná a zdravá pochoutka. Jablka do pyré nevaříme, takže si zachovávají všechny své vitamíny C a A, dále velké množství minerálů (draslík, hořčík, fosfor, vápník a železo jednoduché cukry (fruktózu a glukózu).

Všechny naše produkty připravujeme v BIO kvalitě a s takovou chutí, kdy každou recepturu dolaďujeme například voňavým a zdravým kořením, aby konečná chuť byla jedinečná. Nepoužíváme přidané cukry ani žádná barviva a chemické konzervanty.

demaster.cz