Vyberte si tak, abyste byli úspěšní

by demaster.cz on / Auto moto

.

Žádost o ruku je velká událost, která předchází ještě mnohem větší události, kterou je svatba. Pokud se chcete jako osoba žádající o ruku na tuto událost připravit, měli byste nejdříve vybrat správný prsten, a to ten zásnubní. Určitě vám vrtá hlavou, který vlastně vybrat, jaký bude ten pravý? Nechejte se inspirovat chytrými radami a s pomocí specialistů vyberte ten nejkrásnější.

zelený briliant

S kamínkem pro štěstí a lásku

Zásnubní prsten s briliantem napadá mnohdy jako první. Na první pohled jde o velmi krásný kus šperku, který zaujme už jen díky krásnému kamenu, který jej zdobí. V této oblasti je však nutné dávat si velký pozor na to, odkud tento šperk budete kupovat. Je důležité vybírat tak, abyste měli stoprocentní jistotu, že briliant umístěný na zásnubním prstenu je skutečně pravý. V opačném případě byste nemuseli mít z výběru takového šperku takovou radost, jako byste měli v případě pravého briliantu.

Vyberte barvu, tvar i velikost

To nejdůležitější, proč vlastně chcete vybrat správně, je úspěch u vaší snoubenky. Zařídit, aby se snoubence prstýnek líbil, můžete hned několika kroky. Prvním krokem bude vybrat samotný typ, což jste již učinili – zásnubní prsten s briliantem.
Dalším krokem by měla být volba velikosti. Zde můžete narazit na problém, ale vždy je možné nějakým nenápadným způsobem zjistit, jak na tom vaše drahá polovička je, a právě na základě toho následně vybrat.
Posledním aspektem při výběru bude určitě tvar. Na trhu jich můžete najít skutečně mnoho. Tyto šperky se tedy budou lišit především tvary, které mohou být:

.

–          Klasické rovné
–          Různé zakřivené, tvarově asymetrické
–          S průřezy
–          Segmentované

briliant

I zde je nutné postupovat velmi opatrně, neboť některým ženám se nelíbí zbytečně tvarově složité kousky, ale dají přednost něčemu jednoduššímu. Na druhou stranu však existují i ženy, kterým se líbí bláznivé a originální kousky, a proto je výběr tohoto šperku tak individuální záležitost.

Vyberte si tak, abyste byli úspěšní
2.7 (53.33%)3
.

demaster.cz