Jak jednoduše zaparkovat v kteroukoliv dobu

by demaster.cz on / Podnikání

Problémy s parkováním zaznamenávají absolutně všude. Není divu, automobilů přibývá a je jich zkrátka moc. Na druhou stranu jsou nezbytnou součástí rodin, jelikož mnohdy je nutné dojíždět za prací a neodpovídají tomu pro změnu žádné dopravní spoje. Aut je tudíž moc, prostorů na parkování ubývá nebo již ani žádné nejsou a podzemní garáže se také nedají vybudovat na všech místech. Jediným řešením jsou parkovací věže. Poté se dá pouze na dvě stání postavit až 16 aut. Že jsou to divné počty? Ne, to opravdu nejsou. Mohou být přirozeně menší, to záleží na projektu a také musí zapadnout do okolí. Parkovací stání se budou budovat do výšky. Tento styl parkování skutečně přináší řešení do této situace a navíc má své bonusové hodnoty pro firmy, obchodní centra, města a především sídliště. Poté se dá skutečně zaparkovat v kteroukoliv dobu, zvláště když se provede rezervace parkovacího místa.

cartover_mestske_parkovani_garaz

Nízké náklady a snadná údržba

V podstatě každá společnost, včetně Městského úřadu řeší parkování. Každému je jasné, že stavba parkoviště je celkem nákladnou záležitostí. Především se musí vyčlenit dostatečně velká plocha a mnohdy je to na úkor zeleně. Parkovací věže nezaberou místo do šířky, ale do výšky, kdy na parkoviště se vejde mnohonásobně více parkovacích míst. Přitom náklady jsou poměrně nízké, snadná údržba a navíc garantovaná životnost. Samostatně stojící konstrukce lze instalovat bez větších stavebních úprav a v podstatě je to velmi úsporné řešení městského parkování. To přinese městům jen kladné hodnocení od obyvatelů, ale i turistů.

městské parkování

Další benefity parkovacích věží

  • Konstrukce se dá snadno přemístit na jiné místo.
  • Dá se pořídit na ni plachta, která navíc může být s potiskem reklamy pro danou společnost nebo firmu. Tím automobily i bezpečně chrání před dalšími povětrnostními vlivy.
  • Výrobce garantuje servis a dokonce životnost přes 20 let.
  • Produkt je vyrobený českým výrobcem a je certifikovaný.
  • Laserový snímač polohy je v tomto případě ideální bezpečnostní prvek.
  • Přirozeně jsou další klady, jako rezervace míst, platba přes internet a podobně.

Parkovací věže jsou naprosto bezpečné a lze se spolehnout i na vysoké rozpětí teplot, což je v rozmezí od -40°C až do +45°C. Parkovat zde mohou i vozidla SUV, která jsou přece jenom svojí stavbou vyšší.

demaster.cz