Jak na frézu

by demaster.cz on / Nezařazené

Víte, co je to tepelná technická fréza? Já jsem o tom slyšela opravdu poprvé. Koukal jsem se na stránku www.i-nastroje.cz, kde jsem se o technických fréz dozvěděla opravdu hodně. Nejenomže na těchto webových stránkách mají technické frézy, ale mají tam různé pasametry a další měřidla, které potřebují hlavně muž https://www.webnia.cz/ i. Říkala jsem si, že kdybych třeba příteli řekla, že potřebujeme novou technickou frézu, tak by přítel řekl, že to není pravda. Jenomže já mám takovou smůlu, že můj přítel se právě o techniku a o další věci vůbec nezajímá. A vždycky to zbude na mě, abych všechno technické vyřešila já sama. Takže vždycky musím volat mému otci, jestli třeba nepotřebujeme technickou frézu na ty naše stroje.

Technika není pro všechny.

Protože já se v tom bohužel vůbec nevyznám, i když se dost snažím. Protože přítel se v tom nevyzná. On mě vždycky říká, že to udělá jeho kamarád. Jenomže chápejte, já se nemůžu spoléhat na nějakého kamaráda, kterého ani neznám a vidím ho dvakrát do roka. Já si někdy říkám, že si přítel asi vymýšlí, protože se stydí, že se nevyzná v těch mužských věcech.

Víte, co je to fréza?

Přitom by to bylo ale úplně jednoduché. Myslím si, že kdyby se přítel podíval na www.i-nastroje.cz, tak se dozví asi opravdu všechno, co technické frézy obnáší a co to vůbec přesně je. Myslím si, že i když přítel nikdy neměl technické vzdělání a vůbec neví, co to technika je, tak si myslím že by se na těchto internetových stránkách mohl dozvědět, co to technická fréza vůbec je. Je to muž, tak by tohle měl vědět. Nebo vy si to nemyslíte? Máte za to, že pravý muž by měl takto všechno znát, co se týče techniky a dalších podobných věcí? Sice jsem emancipovaná, ale jde mi o tom, aby muž znal takové ty typické mužské věci, včetně technické frézy. Myslím si, že já bych doma vedle sebe chtěla pořádného muže, co umí vzít nářadí do ruky a poradí si s tím.

demaster.cz