Když se snoubí pohodlí a elegance

by demaster.cz on / Zboží

Každý, kdo se chystá doplnit svůj byt o jakýkoliv nový kus nábytku jistě pečlivě zvažuje jeho výběr. Důležitá je nejenom jeho funkčnost, ale i design, který by měl zapadnout do již stávajícího vybavení pokoje. Pokud se tedy například rozhodujete pro nákup , dobře zvažte, kolik prostoru vašeho obýváku, či haly jednotlivé kusy zaberou. Jestliže jste početnější rodina, která se skutečně denně schází ke společnému posezení v obývacím pokoji, bude pro vás ideální varianta 3+2+1, která navíc nabízí možnost snadnější případné manipulace s křesly. Jistě rádi využijete u mnohých modelů i možnost rozložení a získání plochy pro příležitostné spaní, kterou můžete nabídnout svým hostům.

Muž ležící na pohovce a čtoucí novinyNáš obchod nabízí produkty opatřené klasickým zpevněným látkovým potahem, EKO kůží a také modely potažené pravou italskou kůží doplněnou o konstrukci vyrobenou z pevného dubového dřeva. Velmi svěže a romanticky působí rozkládací souprava 3+1+1, ve světlých krémových barvách s pruhovanými podsedáky a zádovou částí od kterých se odrážejí jednobarevné krémové pohodlné vyšší opěrky pod ruce. Křesílka stojí na štíhlých dřevěných nožkách, což jim dodává odlehčený vzhled Provence stylu. Z naší nabídky si bezpečně vyberete také nábytek do vaší kanceláře, či jiných komerčních prostor. Prohlédněte si minimalistické sedací soupravy kubistických tvarů v černém, červené, nebo bílém provedení za použití EKO kůže. Tyto modely budou jistě důstojně reprezentovat prostředí vaší firmy, recepce, nebo salonu. Usaďte svoje blízké, obchodní partnery a hosty do nového a pohodlného sedacího nábytku.
Velká hnědá pohovka
Vyberte si u nás krásnou a pohodlnou sedací soupravu, která vhodně doplní celý interiér a bude vám sloužit celá léta! Vyberte si kvalitu za přijatelné ceny s dopravou zdarma!

demaster.cz