Náhradní díly vám usnadní práci

by demaster.cz on / Zboží

Pořídili jste si zahradní skákací trampolínu, abyste si zajistili přísun pravidelného pohybu na čerstvém vzduchu? Pokud jste se nyní dostali do situace, kdy došlo k nějakému poškození nebo opotřebování nějakého dílu, tak nezoufejte. Možná jste si již všimli, že k trampolínám lze zakoupit cenově velmi dostupné náhradní součástky, které vám výrazně usnadní opravu. Stačí, abyste starý rozbitý prvek vyměnili za nový, plně funkční, spolehlivý a bezpečný. Díky cenové dostupnosti to nebude vůbec žádný problém.
 
tramplína

Vše, co byste mohli potřebovat

Náhradních dílů existuje celá řada, jen málokdy, respektive výjimečně, se vám podaří poškodit součástku, kterou byste nemohli nahradit. Jaké všechny náhradní díly na trampolínujsou běžně k dostání?
 

  • Krycí plachty – poskytují efektivní ochranu před nepříznivým počasím, nejčastěji deštěm
  • Ochranné sítě – jsou nezbytnými doplňky zajišťující maximální bezpečnost vás a vašich dětí při každém pohybu
  • Kryty pružin – pružiny jsou tvrdé a náraz do nich bolí, proto není od věci pořídit na ně efektivní kryty, které minimalizují riziko úrazu
  • Žebříky – mnohonásobně usnadní přístup na plošinu, a to zejména menším dětem, ale i vám, dospělým
  • Kotvící sady, pružiny a skákací plochy – základní součásti trampolín, které jsou zcela neodmyslitelné pro správné a bezpečné používání této oblíbené atrakce

 pružiny

Kvalita je základním předpokladem

Veškeré díly, které nakupujete, by měli splňovat všechny podmínky na kvalitu a bezpečnost. Je nutné si uvědomit, že kdyby nějaká součástka nebyla dostatečně kvalitní, tak by mohlo dojít k úrazu, což je samozřejmě nežádoucí. Nakupujte proto náhradní součásti pouze od spolehlivých dodavatelů, kterým lze v tomto ohledu zcela důvěřovat. Jedině tak si budete moci užívat bezstarostné skákání, které vás tolik baví. Vaše bezpečí by mělo být vždycky na prvním místě.

Náhradní díly vám usnadní práci
3.7 (73.33%)3

demaster.cz