Proteinový nápoj po cvičení Goodly

by demaster.cz on / Zboží

Každé jídlo a pití má více než hodně podob. Tato společnost samozřejmě s uznávanou lékařkou nabízejí proteinové koktejly na hubnutí. Ať už před cvičením nebo po něm. Každý tento nápoj obsahuje vysokou škálu minerálů, vlákniny, vitamínů, probiotik a dokonce i trávicích enzymů. My se tu zaměříme na ty PO cvičení. Tyto proteinové nápoje se skládají z již zmíněných vitamínů, minerálů a ostatních prospěšných látek, ze zdraví prospěšného lněného oleje, probiotik a samozřejmě proteinů. Žádné jiné nápoje Vám nedodají takové množství živin a nezasytí Vás na déle než 2 hodiny. Nápoje GOODLY Vás zasytí na 3-4 hodiny, a to díky tomu, že se jedná o tzv. jídlo v nápoji. Nápoje jsou vhodné pro ženy i pro muže, můžete si nastavit ideální výši bílkovin a hustotu a množství, které Vám bude vyhovovat.

koktejl

I přes to, že se jedná o proteinové nápoje po cvičení goodly.cz, nejsou určeny jen a pouze pro sportovce. Může si je vychutnávat každý, kdo se rozhodne udělat něco prospěšného pro své tělo i bez cvičení. Nápoje se dají připravovat různými způsoby, pokud byste si nevěděli rady, neváhejte navštívit stránku goodly.cz a nechat se tam inspirovat. K nalezení jsou i videa s přesnými postupy, jak si co připravit bez chyb. Příprava Vám může zabrat pouhé 2 minuty, což je na přípravu zdravého jídla velmi málo.

proteinový nápoj

GOODLY nápoje jako pomocník při hubnutí

Všechny nápoje jsou vytvářeny v dietním režimu a celkově vhodné do zdravého životního stylu, takže při hubnutí by mohly být Vaší pravou rukou. Pokud nemáte dostatek času při svém zaměstnání se zaměřit na zdravou a vyváženou stravu, nápoje GOODLY Vám s tím zajisté pomůžou. Neobsahují nezdravé množství sacharidů, ani ničeho jiného, co by Vám mohlo uškodit na Vaší cestě ke zdravější váze. Nápoje jsou vhodné i k sedavému typu zaměstnání, pití těchto smoothie hned neznamená i povinný pohyb. Podrobnější informace naleznete na na našem webu.

demaster.cz