Slaďte zdravě

by demaster.cz on / Zboží

Máte problém s váhou, ale rádi si osladíte čaj nebo kávu? Hlídáte si svoji linii, ale sladkého se nedokážete tak úplně vzdát? Neumíte si představit život bez sladkého? I sladit se dá zdravěji, stačí si jen vybrat vhodnou alternativu a pak už si můžete užívat sladkého bez zbytečných kalorií a bez obav o vaši postavu a zdraví. Pokud chcete cukr nahradit nějakou zdravější alternativou, pak máte právě teď tu nejlepší možnost. 1 tabletka stévie hravě nahradí jednu kostku cukru. Získáte tím stejnou sladivost, ale ve zdravější podobě.
tři listy stévie

Oslaďte si život bez kalorií i při diabetu
Sladit se dá i zdravěji než pomocí klasického bílého cukru, kterému se také říká zabiják lidstva. Vyzkoušejte zdravější sladidlo v podobě tablet stévie, které je vyrobené z rostliny a jehož sladká chuť je opravdu intenzivní, takže ve finále nic nepoznáte. A skvělou zprávou je, že toto sladidlo nemá vůbec žádné kalorie, tudíž neohrozí vaše hubnutí a nepoznamená tak vaši postavu. Vhodná je také pro diabetiky. Zároveň se také glukóza ze stévie uvolňuje do těla postupně, takže nemáte pak delší dobu chuť na sladké.
stévie rostlina
ZÁZRAK Z PŘÍRODY V PODOBĚ ROSTLINY
Stévie neboli také „sladká tráva“ je přírodním nekalorickým sladidlem. Je 300x sladší než klasický bílý cukr, a to díky komplexu sladivých látek – steviosidů. A právě steviosid nezvyšuje hladinu cukru v krvi, ale naopak ji pomáhá udržovat v rovnováze. Kromě těchto vlastností také toto přírodní rostlinné sladidlo chrání před vysokým krevním tlakem, zamezuje tvorbě bakterií v dutině ústní a omezuje tvorbu zubního kazu.
Neodpírejte si sladké nadobro. I s cukrovkou nebo nadváhou si můžete občas dopřát něco sladkého, a to naprosto bez výčitek. Protože s alternativními přírodními sladidly je to dovoleno. Pořiďte si toto zdraví prospěšné přírodní sladidlo v tabletách s praktickým dávkovačem.

demaster.cz