Stáhněte si instruktážní video k sobě na notebook, než bude pozdě

by demaster.cz on / Podnikání


Instruktážní videa

Jak se chovat při bouřce – o tom, co máme a nemámě dělat, když se blíží bouřka, jste již možná četli nebo slyšeli z různých zdrojů, ale nejlepší informovanosti lze dosáhnout zejména tehdy, absolvujeme-li osobní přednášku nebo máme-li k dispozici instruktážní video. Něco jiného je totiž představovat si situaci na základě vyřčených slov, a jiné je to vidět v reálném módu. Pak velmi rychle a snadno pochopíte, co měli dotyční lektoři na mysli.

Velkou výhodou současné doby je možnost nahrávat instruktážní videa na sociální sítě, a skvělé je i to, že lze videa odtud bez problémů a bezplatně stahovat. Některá instruktážní videa jsou spíše informativní, ale jiná nám mohou doslova zachránit život. A právě kupříkladu to, jak se zachovat při bouřce.

stahování z YouTube

Máte-li možnost se někde ukrýt, udělejte to – neriskujte zbytečně pohyb venku, když to není nutné. Pravděpodobnost zásahu bleskem je sice velmi malá, ale pořád tu je, a pokud vás blesk zasáhne, obvykle je to ta poslední událost, kterou v životě prožijete.

Kam se schovat – nejlépe do obytných budov s hromosvodem, a v přírodě do hustého lesa, nikdy nezůstávejte na otevřeném poli, a už vůbec ne na odkrytém kopci. Vzdalujte se také od stožárů vysokého napětí a dalších kovových konstrukcí.

YouTube - sociální síť

Na instruktážním videu si můžete připomenout konkrétní situace, video vám je předvede, abyste měli lepší vizuální podnět a měli před sebou příklad, jak se zachovat, kdyby se vám něco podobného přihodilo. Na instruktážním videu se také můžete dozvědět, jak důležité je před hlášenou bouřkou vytahovat ze zásuvky spotřebiče, na kterých vám záleží, tedy zejména televize, výpočetní techniku, některá svítidla, akvarijní techniku a někdy i chladničku.

Vždy je tedy lepší si taková videa stáhnout například pomocí procesu YouTube mp4 converter download. A proč zrovna to o bouřce? Protože když dojde k výpadku elektřiny a nepojede vám router, potažmo Internet, budete offline, a hodí se mít video u sebe na notebooku, kde si jej můžete kdykoli podle potřeby přehrát.

demaster.cz