Točené pivo u Vás doma

by demaster.cz on / Zboží

Každý chlap, co se narodil v České republice určitě někdy ochutnal pivo. Tento zlatavý mok je tu s námi už od nepaměti a přináší radost a rozveselení už stovky let. Každý z nás si sem tam zajde do hospody, a to nejen na toto dobré pití, ale také za kamarády. Ovšem v dnešní době se zdražuje elektřina, plyn, ale také cena piva a většina hospodských tak zvýšila ceny a to razantně. Pokud jste se už stihli pohádali se svým hospodským, že má nelidské ceny, tak neváhejte a objednejte si výčepní zařízení k Vám domů. Zaručeně se Vám tato investice vrátí a nebudete muset pít pivo za dvojnásobek ceny.

výčepní zařízení

Výčepních zařízení je celá hromada a je tak dobré zvolit to, co využijete. Většinou se do rodinných domů hodí výčepní zařízení s jednou pípou, která bohatě stačí. Také je dobré se podívat, jaký průtok piva dokáže výčepní zařízení chladit za hodinu. Ovšem nemusíte se bát, pokud Vás nebude 20 a nebudete hrnout jedno pivo za druhým, tak to zařízení v pohodě zvládne. Samozřejmostí je, si zkontrolovat, zda jsou součástí prodeje také rychlospojky, hadice a také narážecí hlavy. Ty je dobrou koupit rovnou všechny, protože nikdy nevíte, co za pivo si budete chtít objednat. Pokud budete mít doma všechny narážecí hlavy, tak nikdy nebudete mít problém.

výčepní zařízení

Po pořízení výčepního zařízení se určitě uzpůsobí i Vaši kamarádi. Ty se totiž budou moct na předražené pivo v hospodě také vykašlat a rovnou zajdou k Vám. Vždy se pouze složíte na bečce a můžete směle pít. O hadice se budete starat jen vy sami a nebude tak žádný problém se zápachem, či jiným problémem. Jediné, co bude potřeba, je nachystat sklo a můžete směle začít.

Máte-li problém s cenou pivo v hospodě, tak neváhejte a kupte si vlastní výčep. Zaručeně neprohloupíte a konečně si budete moct dát pivo kdykoliv budete chtít. Teda až na to, co na to řekne Vaše manželka.

demaster.cz