Voda v bazénu

by demaster.cz on / Podnikání


Každý, kdo má bazén tak ví, že jsou sice kolem něho starosti a práce, ale jen tolik, co by zabraly dohromady deset minut týdně. Bazén sám o sobě je nenáročný. Samozřejmě záleží, o jaký se jedná. Pokud jde o zděný a vykachlíkovaný, tak ten je mimo dosah tohoto článku. My se podíváme na klasické bazény, tolik oblíbené pro rychlost jejich postavení a jejich láci. A začneme těmi nejmenšími. Jistě je račte znát. Takové tu kruhové s nafukovací manžetou. Ten si může koupit skutečně každý, protože nestojí ani desetinu podprůměrného platu.

malý bazének

Nic dalšího k tomu není třeba, pokud vám někdo něco vypráví o stavebním povolení, tak si z vás dělá jen legraci. Je to stejné, jako byste ho chtěli mít k postavení stanu. Co je však dobré udělat ještě před jeho naplněním je to, že by se mělo upravit místo, kde bude bazén stát. Je samozřejmé, že se to musí srovnat do roviny, pokud ovšem nechcete mít bazén úmyslně šikmo, což asi určitě nechcete. Také je dobré nachystat podklad. Jistěže tam můžete nacpat staré deky, nebo peřinu po prababičce, ale potom se nevyhnete jistým potížím se stabilitou a příliš měkkým dnem, takže na to můžete doplatit nejen vy ale především váš bazén.

čistá voda

Nejlepší je dát pod něj speciální tkaninu, tedy v našem případě je to speciální podložka pod bazén. Tato tkanina dává záruku, že se dno v žádném případě nepoškodí, pokud ovšem nenechte ze země trčet drát z deštníku, nebo kusy skla. Ani staré plechovky nejsou jako podklad dobré, protože hrozí proříznutí dna. Ostatně, pokud si nebudete vědět rady, jistě vám rádi pomohou tam, kde jste podložku pod bazén koupili. Optimální koupě je přes odkaz přímo zde v tomto článku. Tak máte záruku, že se vám dostane případné odborné rady na té nejlepší úrovni. Jinde kupovat, to nemá smysl. Zde je jednoznačně nejlepší obchod s nejkvalitnějším zbožím. A samozřejmě také s nejlevnějším.

demaster.cz