Co je naše?

by demaster.cz on / Internet

Seznam, najdu tam co neznám. Určitě všichni znáte. I když o seznamu jsou takové vtipy typu, že jediné, co seznam dokáže najít je Google, je to stále nejvíce používanou stránkou, která je původně z Čech.
Na seznamu můžeme najít spoustu dalších aplikací, jako e-mail, Tv program, Stream, Novinky, Mapy, firmy a obrázky.
Stream je internetová videotéka, kde jsou videa edukativní ale i vtipná a zábavná.
česká republika
Na novinkách najdete spoustu nových zpráv. Takové virtuální noviny, kde můžete i komentovat dané události. Podobnými odkazy jsou iDNES, iHNED nebo Blesk.
Další aplikace jsou velice podobné těm na google.
Pro milovníky filmů a seriálů tu máme dva velmi úspěšné weby, a to Ednu a csfd. Na csfd (československá filmová databáze) najdete skoro každý film, seriál, herce nebo režiséra. Jednotlivé filmy nebo epizody jsou komentované a hodnocené uživateli. Hodnocení pomáhá ve výběru filmu na večer.
Na Edně najdeme stejnou databázi, ale stejně je tu velký rozdíl. Edna není místo pro kritiky, spíše pro fanoušky. Je to místo, kde seženete novinky o seriálu, můžete se podělit o své dojmy nebo stáhnout titulky k nejnovějšímu dílu.
Novinkou na internetovém trhu jsou ty stránky, které zařizují dovoz jídla. Ne však pizzy nebo čínského jídla, ale obyčejného jídla jako například jogurtu nebo rohlíku. Podle tohoto pečiva se e-shop jmenuje a druhým podobným obchod je dáme-jídlo. Pokud se vám nechce čekat nekonečné fronty a rvát se o poslední máslo v akci je to pro vás to pravé. A když vás přepadne hlad, můžete využít urychlené služby a dostat jídlo v kratším časovém úseku.
ruka nad mobilem
                Ani o bazary není nouze. Svůj vlastní bazar má i seznam. Oblečení můžeme nakoupit na vinted.cz, téměř všechno seženeme na bazoši nebo na letgo. Možností je spousta a nabídek ještě více.
Zkrátka a dobře i my máme celkem užitečné stránky, které není radno opomíjet. Kromě mnou zmíněného výběru existuje spoustu dalších soukromých i nesoukromých webů.
 

demaster.cz