Bytový textil pro váš útulný domov

by demaster.cz on / Domov

.

Výběr textilu je velmi rozmanitý, a tak s ním můžete svůj domov neustále obměňovat. Nábytek, okna, sedačku, křesla, postele – vše můžete „obléci“ a měnit podle ročního období nebo svátků.  Bytový textil je vděčným a různorodým materiálem. Můžete zvolit hladký nebo hrubě strukturovaný povrch, jednobarevný či s různými vzory, průsvitný nebo naopak zatemňující.
 Při zařizování interiéru se vaše fantazie bohatě rozvine a vykouzlí originální domov. Vyplatí se nebát se odvázat a nezanedbat žádný kousek prostoru.
 tkaný koberec
NEZASTUPITELNÝ KOBEREC
Nyní jsou v módě různé druhy podlah a parket, které ovšem měkkost a hřejivost koberců nenahradí. Koberec je stále dobrou volbou, hlavně do dětského pokoje, obýváku a ložnice. Každý prostor maximálně zútulní a zvláště malé děti si na něm příjemně pohrají. I když jen kusový s vysokým vlasem položíme jako dekoraci na dřevěnou podlahu, celou místnost to okamžitě změní a zútulní.
Celoplošné koberce bývají nízké, z umělých vláken. Z přírodních materiálů jsou odolnější a kvalitnější. Zátěžový koberec se hodí na frekventovaná místa v bytě, zatímco dětem určitě dopřejeme měkký s veselými motivy.
 
ELEGANTNÍ ZÁCLONY A ZÁVĚSY
Mají dvě důležité funkce: zdobí a stíní. Lehké a nadýchané půvabně splývají v oknech a vyberete-li  zatemňující, zachovají vám tmu a soukromí. Výběr záclon a závěsů je velmi pestrý a vždy je volíme tak, aby se hodily ke stěně, sedačce i podlahové krytině. V ložnici vedou romantické závěsy se střapcem, s kterými sladíme polštářky a přehozy.
 postel s polštářky
TEXTILNÍ STÍNIDLA, POLŠTÁŘE, POVLEČENÍ A LÁTKOVÉ ROLETY
To všechno vám do vašeho domova poskytuje bytový textil. Nejdůležitější je, aby všechny textilie byly dobře sladěné a vytvářely jednotný styl s atmosférou, kterou máte rádi. V jedné místnosti kombinujeme maximálně tři odstíny při zachování jedné dominantní barvy.

Bytový textil pro váš útulný domov
4.2 (84%)5
.

demaster.cz