Chata na prodej

by demaster.cz on / Finance

Ano, například to může být chata, chajda, chatička. To by bylo něco. Hlavně v mladším věku výlety s rodinou, hlavně dětmi, kterým svědčí čerstvý vzduch. A dále je zde změna jednotvárného života.

Ve starším věku již nevyhledává člověk povrchní zábavy s tancem a jointem. Raději by někam do klidu, kde srnec tklivě vyje z houštiny, pták štěká u nory a zajíc tiše pípá na větvi. Ehm, Tak nějak no.

A vidíte, vy si řeknete, že to nikdy nezažijete, neb na takovou chatičku sice máte slinu, ale nemáte na to peněženku. Takže si tiše vzdychnete, jako ten pták u své podzemní nory a jdete zase do svého, kdysi tak draze nabytého 4+1. A zde se jmete tiše nýt a vzdychat, co že vám to život připravil za lumpárnu. Dosud nic moc, splácení hypotéky na byt a další věci. S nějakou splátečkou tam byly potíže, skončilo to však vyrovnáním později. Jinak se platilo a platilo a nyní, když už to máte za sebou a nemáte ani floka. A nyní je tu taková příležitost.

peníze

A druhý den se vypravíte do banky zažádat o půjčku. Zde ovšem zvíte, že právě ona splátka kdysi zapříčinila drobnost, totiž že vaše nacionále jaksi fungují v registru neplatičů. A je to. Následuje vyhazov z banky či jiné instituce a vám asi nezbude než nadávat jako špaček, nebo co je to za lesní nestvůru.

Jenže vy jste ještě asi neslyšel o věci, která si potichu říká americká hypotéka bez registru. Pokud byste totiž slyšel, dávno jste už mohl na chatku jezdit, a tam vyzvídat, jak je s těmi lesními zvuky doopravdy, a ne jak výše napsáno.

bankovky

Ano vážený, taková věc skutečně existuje a na registry zvysoka kašle. Mají jiné podmínky a pokud je splníte, dostanete peníze dříve, než se nadějete.

Nuže ihned klikněte na modrý odkaz výše uvedený, abyste zjistili, co a jak a o víkendu mohli na chatku vyrazit. Ano, tak rychle to funguje, splníš podmínky a souhlasíš s našimi, tady máš peníze a je to.

demaster.cz