Plánujete letos svatbu? A víte, jaké šaty budou v kurzu?

by demaster.cz on / Móda

Plánujete letošní rok konečně svatbu a nevíte, jaké šaty na takovou slavnostní příležitost zvolit? Co se inspirovat třeba aktuálními trendy, které vám přesně poradí, jaké šaty na váš velký den obléknout. 
                        
·         Romantika stále převládá
Dobrá zpráva pro všechny romantičky. Letos, jako každý rok, budou v kurzu dlouhé nabírané sukně, výšivky, krajky nebo i dlouhé zdobné závoje. Co se týče barvy, tak pokud vsadíte na klasiku, rozhodně nic nezkazíte. Do vlasů si nechte zaplést věneček z opravdových květin a rázem z vás bude ta nejkrásnější nevěsta pod sluncem.
 nevěsta u topení
·         Sukně nebo šaty?
Místo klasické vlečky se letos na scénu dostane sukně, která napůl překrývá spodní vrstvu, kdy se může jednat o dlouhé, ale i krátké šaty. Pokud sleduje nejnovější módní trendy, tak vám tento rozhodně nesmí ujít.
 
·         Stupňovitá sukně
Která nevěsta by nesnila o pohádkových šatech s obří nabíranou sukní? Pokud patříte i vy mezi její příznivkyně, tak vás jistě potěší, že je opět v módě. Tento rok totiž ovládnou módní salony hlavně nabírané kaskádové sukně společně a nabíranými volány.
 
·         Korzety
Sníte o dokonalém dekoltu, který vám spolehlivě vykouzlí právě korzet? Pak se mějte na pozoru, protože korzety jsou opět v módě. Slušet bude útlejším nevěstám s kombinacím se střídmým líčením a jemnými doplňky. Nikde totiž nesmí nic přebývat nebo přetékat.
 
·         Květové ornamenty
Květové ornamenty jsou v kurzu i letos. Většinou jsou v kombinaci s něžnou krajkou a vyšité květy jsou pouze na partiích, které mají zůstat ostatním skryty.
 broskvové šaty
·         Mašle
I ozdobné mašle si našly cestu do svatební módy. Jejím cílem je podtrhnout ženské křivky a zároveň nevinnost nevěsty. Na šaty se většinou umísťuje do pasu, kde ho opticky zúží.
 
·         Barva
Pokud přemýšlíte, jakou barvu zvolit, určitě nešlápnete vedle, pokud vsadíte na klasiku v podobě bílé nebo krémové barvy. Pokud chcete být o něco odvážnější, nebojte se zvolit šaty v růžových nebo červených odstínech, které jsou letos obzvlášť v kurzu.
 

Plánujete letos svatbu? A víte, jaké šaty budou v kurzu?
3 (60%)1

demaster.cz