Vyholené podpaží přišlo ze starověkého Egypta

by demaster.cz on / Ženy

.

Možná by se mohlo zdát, že odstraňování chloupků v různých částech ženského těla je záležitostí moderní doby a že ho mohla zavést například některá slavná americká hollywoodská herečka. Tak to by byl omyl. Je prokázáno, že už před čtyřmi tisíci lety se snažily ženy zbavit této nežádoucí okrasy.
o   Je jistě jasné, že tento problém řešily většinou ženy urozené.
o   Těm chudým zřejmě při celodenní lopotě na poli nějaký ten chloupek vrásky na čele nepřidělal.
–         Možná si tím dokonce ušetřily i své zdraví.
–         Na depilaci se totiž používal například arsenik nebo nehašené vápno.
Ženy starověkého Říma na to šly mnohem bezpečnějším způsobem. Odstraňovaly si ochlupení horným voskem.
jednorázová žiletka

.

Důležité zásady správného holení

Dnes se sice některé ženy vracejí opět k přírodnímu a přirozenému vzhledu svých partií, ale nutno říci, že s tím mnoho úspěchů většinou nezažívají. Holení podpaží je totiž nejen estetickou, ale i hygienickou záležitostí. Důležitá je ovšem dobrá technika. Jinak se může stát, že pokožka zůstane podrážděná a bolavá.
·        Nejčastěji se používá praktické holítko.
·        Je to nejrychlejší způsob, jak se zkrášlit.
opalování na jachtě
Nikdy ale nepoužívejte to, které už má za sebou oholenou tvář vašeho manžela nebo nohy vaší dcery.Je vždy zapotřebí jednorázové holítko použít opravdu jen jednou a pak ho vyměnit za nové. Jestliže potřebujete své tělo vylepšit v letním období, pak se doporučuje raději provést zákrok večer. Na upravené místo by totiž nemělo svítit pár hodin sluníčko. Podpaží je potřeba dobře umýt vlažnou vodou a poté ošetřit hydratačním krémem. Nebo si můžete pořídit speciální uklidňující gel, který se dá běžně zakoupit v drogerii. Při používání depilačního krému je zapotřebí přesně se držet návodu. Každý krém funguje trochu jiným způsobem. Výhodou této techniky je to, že si další chloupky dají na čas a jsou jemnější.

Vyholené podpaží přišlo ze starověkého Egypta
5 (100%)3
.

demaster.cz