Ale pozor, tato lokalita nabízí byty a domy jen za velké peníze

by demaster.cz on / Domov

A vy se moc pochopitelně nechcete zadlužit. Takže co nyní budete dělat? Chcete být přece pohromadě se svou rodinou, a určitě se vám nechce na volné víkendy dojíždět na druhý konec republiky. To by moc rodinnému a manželskému životu neprospělo. A děti jsou malé jen jednou a potřebují vás. Jedno možné řešení by zde bylo. Pokud by se vám podařilo sehnat v místě nového zaměstnání pozemek s inženýrskými sítěmi, mohli byste si pořídit mobilní dům.

dovolená u mobilního domu

Dokonce si můžete vybrat, může být celoročně obyvatelný s důkladnou izolací, nebo použitý, ten je za levnější peníze, nebo úplně nový. Také můžete mít tento dům kompletně vybavený, s úplně vybavenou koupelnou, kde je nejen sprchovací kout, umývadlo, ale dokonce i pračka. Také pokoje jsou kompletně vybavené, jsou zde pohovky, skříně, stoly, lavice, postele, a kuchyně je také komplet zařízená, i s kuchyňskou linkou, lednicí a sporákem. Samozřejmě, že si můžete vybrat i typ topení a dokonce i je zde možnost mít zabudovaný krb. To využijete při sychravém počasí. Také se zde nachází WC. Uvedené mobilní domy jsou ihned bez nějakého čekání připravené k nastěhování a následnému kvalitnímu bydlení pro celou rodinu. Takže máte možnost využít nabídky na prodej mobilních domů top-mobilnidomy

historický mobilní dům

Pokud by se vám tedy skutečně podařilo sehnat v místě nového zaměstnání pozemek s inženýrskými sítěmi, tak se nemusíte zaměřit na jeho koupi, stačí, pokud ho budete mít v pronájmu. A pokud se stane, že se vám nabídne jiné výhodnější zaměstnání, v jiné vzdálené lokalitě, není problém. Dům odpojíte od inženýrských sítí a pojedete i s ním do nové lokality. Samozřejmě, že vyřešíte otázku pozemku. Koupený prodáte a u toho druhého vypovíte nájemní smlouvu. A jste velká rodina? Budou vám i dětem prarodiče chybět? Opět není problém, pořídíte si tyto mobilní domy dva a zároveň s vámi se přestěhují i prarodiče. A celá rodina bude žít pohromadě.

demaster.cz