Cítíte, že potřebujete změnu, ale zaměstnání to nebude?

by demaster.cz on / Domov

Cítíte, že potřebujete změnu, ale zaměstnání to nebude?

Tým E V A L O F A je tu připraven pro vás pomoci vám se změnou, kterou provést můžete, a to přeměnou svého bydlení. Skutečně profesionální tým složený z žen a muže je ten pravý pro vytvoření nového domova, protože snoubí jak ženskou, tak i mužskou energii.

Interiérový architekt pro vás připraví studii celého bytu či rodinného domu, stejně tak dovedou pracovat i s pracovním prostorem či navrhnout u zaměstnavatele příjemné pracovní zóny dle požadavků klienta.

My se ale budeme věnovat „ d o m á c í m u b y d l e n í „ kdy už začínáte mít pocit, že by to chtělo provětrat skříně, nábytek, vyměnit osvětlení, nakoupit nové drobné detaily k dotvoření útulného prostoru, možná i změnit vůbec styl například do PROVENCE – vinice, vůně fialkové levandule, a francouzské růžové víno?

romantický styl

Prostě bydlení s teplou paletou barev, obklopeni vyplétanými košíky, polštářky jemných barev, kde osciluje bílá s potištěnými dekory motivů slunečnic, zmiňované levandule, hroznů … Provence se vyznačuje jednoduchostí, světlem a elegancí.

Anebo jste se zakoukali do skandinávského stylu na návštěvě u známých, kteří se vrátili z ciziny zpět do Čecha přivezli sebou hygge styl, což je sice tajemné slovo, ale v současnosti velmi skloňované ve všech pádech. Značí přirozenou útulnost natolik, aby ve vás pobyt doma vyvolával pocit důvěrnosti, bezpečí zároveň s „nutnými“ přírodními doplňky.

Provance levandule

Anebo právě naopak vyznáváte současný moderní minimalistický styl, kdy se řídíte heslem: „Méně je více“ a upřednostňujete proto převážně neutrální barvy, vzdušnost a dostatek prostoru bez zbytečně zastavěného nábytku. Už se vám omrzely suvenýry, které sice ve vás vyvolávají vzpomínky na báječnou dovolenou, ale stále se na ně práší a stále se vidíte s prachovkou v ruce …

Tolik stylů, tolik nápadů a jak je všechny skloubit? Oslovte tým EVALOFA a předestřete jim svůj návrh, své pocity, své sny a budete příjemně překvapeni výsledkem …

demaster.cz