Nedělejte při zařizování bytu zbytečné chyby!

by demaster.cz on / Domov

Jak zařídit své první bydlení prakticky, útulně a přitom levně? Jistě chcete žít v domově, ve kterém se budete cítit jednoduše dobře. Hodně lidí má pocit, že k tomu potřebují nábytek a doplňky za velké peníze. To ale není vše. Ve skutečnosti si můžete zařídit nádherný domov za velmi střízlivou cenu. Znát svůj vkus a vyhnout se základním chybám vám pomůže, abyste nepřišli o všechny úspory. Bytový architekt z Prahy https://bydesign.cz/ vám pomůže k naprosté dokonalosti, ale klíčové prvky musíte znát.

Moderní interiér obývák

S nábytkem opatrně, s barvami experimentujte

Funkčnost a vzhled jsou dva velmi důležité prvky. Místnost přitom nejvíce ovlivní nábytek. Neměli byste proto na jeho koupi spěchat. Projděte si více obchodů a dívejte se na vše, co nabízí. Nesoustřeďte se pouze na svou první představu a mějte otevřenou mysl. Jedině tak najdete to nejlepší, co si můžete přát.

Barev si každý všimne na první pohled. Někdo má raději neutrální odstíny, jiní výrazné barvy. Ideálně je experimentovat s barvami na stěnách i textiliích, ale neměli byste to přehnat. Máte-li kreativního ducha, místnost ve stylu papouška vám možná bude vyhovovat, ale pro většinu lidí to vhodné nebude. Ideální je zvolit jednu nebo dvě výraznější barvy pro jednu místnost. Pokud jich zvolíte více, budete riskovat, že se vaše návštěva bude cítit jako v cirkuse.

Obývací pokoj knihovna

Co dělá domov domovem?

Nejdůležitější je, aby se vám podařilo sladit styl s barevností a materiály. Kromě toho byste ale neměli zapomínat ani na doplňky. Každá místnost má svůj účel, na což byste také neměli zapomínat. Důležité také je, aby váš domov na první pohled prozrazoval, kdo jste. Dejte najevo své zájmy, koníčky a vášně. Budete se díky tomu cítit příjemněji a váš byt díky tomu naprosto jedinečný. Na druhou stranu nakupujte vše s rozumem a nezaplňte interiér zbytečnostmi, které vám nepřinesou radost a budou vás jen stát hodně peněz.

demaster.cz