Správný salon krásy

by demaster.cz on / Ženy

Po dlouhých týdnech strávených v práci a doma, na druhé směně v domácnosti, okolo dětí, zvířat a v neposlední řadě manžela, si připadáte velmi unaveně a neatraktivně. Nevíte kudy kam. To se dá snadno změnit. Vyhraďte si pro sebe jeden víkend, který budete mít jen pro sebe, maximálně si můžete přizvat jako společnici nějakou vaši dobrou kamarádku. V klidu si sbalte, manžel i děti pár dní přežijí i bez Vás. A hurá na cestu.
blond kadeřník

Rezervace na wellnes hotýlku už na Vás čeká. Na nádherném a útulném pokoji si dopřejte odpočinek. Ale tím Váš ideální a dokonalý výlet nekončí. Čeká Vás i Vaši kamarádku mnoho příjemných věcí. K Vašemu víkendu patří pro začátek příjemná sauna pro ohřátí, vonná masáž celého těla, příjemná lehko stravitelná večeře, kterou pro Vás někdo jiný připraví, přinese až na stůl a zase po Vás uklidí. Následně si můžete příjemně posedět a popovídat s kamarádkou nad sklenkou sektu s jahodou. V noci se v klidu, pohodlně a nerušeně vyspíte, ráno se nasnídáte a dopřejete si Váš oblíbený bylinkový čaj.

Následně Vás čeká manikůra i pedikůra, další masáž, tentokrát bahenní, následovaná růžovou koupelí a pokračujete chutným obědem. Po obědě a odpolední kávičce se můžete příjemně projít venku na sluníčku a následně se svěřte do rukou odborníků a odbornic z řad stylistů, kosmetiček a kadeřnic.
wellness dekorace

Po takto krásně stráveném víkendu budete krásná, nejen pro svého manžela, ale hlavně pro sebe, budete odpočinutá a plná nové energie. Krásná ještě víc, než před odjezdem a jako bonus bude mít jistě Vaše rodina radost, že jste zpět. Už víte, kudy kam vede Vaše cesta.

Každá žena je dokonalá a zaslouží si tu nejlepší a nejkvalitnější péči pod sluncem. Zaslouží si nabít své baterky, aby mohla i nadále být tou dokonalou ženou, manažerkou, hospodyní i zaměstnankyní a matkou na plný úvazek. Opět záříte jako sluníčko plné energie. A právě to jste potřebovala.

demaster.cz