Zkuste to raději s odborníkem

by demaster.cz on / Ženy

.


Je to jako lavina, odevšad se na nás valí dokonalé postavy modelek, v televizních seriálech pobíhají po pláži vypracovaní herci, z obálek časopisů se usmívají spokojení štíhlí lidé. Jen nás trápí neustále překypující břicho, oplácaný zadek a tlustá stehna. Při pomyšlení na váhu se nám udělá sucho v krku. Vždy, když se blíží jaro, začínáme nabírat novou várku motivace a řekneme si, že letos už se na pláži nebo u bazénu nebudeme stydět a přikrývat ručníkem. No a jak to dopadne?

váha


Vyzkoušíme několik zaručeně účinných diet, koupíme si hromadu zázračných přípravků a krémů, budeme možná i cvičit, ale nakonec to končí opět neúspěchem a zahojíme si bolístky velkou tabulkou čokolády či lahví vína. A tak to může jít do nekonečna. Třeba ten správný návod opravdu je https://www.kosin.cz/prijemna-cesta-za-stihlejsi-postavou, ale může se stát, že jej sami nejsme schopni najít.

Ne nadarmo jdeme ke kadeřníkovi, když se chceme ostříhat, zuby si také netrháme doma sami a většinou si ani nešijeme boty či oblečení. Prostě je pro nás přirozené řešit to tak, že se svěříme odborníkovi a ten za nás nebo pro nás udělá, co potřebujeme a žádáme. Proč to tak není i v případě hubnutí? Jelikož se na nás odevšad valí zaručené rady a návody a v tomhle ohledu je nám trochu trapně přiznat si, že jsme v koncích, nebo dokonce, že jsme tlustí!!!

hlad

.


Člověk je tvor ješitný a nerad žádá o pomoc nebo je v pozici, kdy musí přiznat svou neschopnost, jenže pak toto hrdinství může dojít do fáze, kdy nám lékař v ordinaci řekne, že naše hladina cholesterolu, nebo cukru je přes normu, že náš tlak stoupá do závratných výšek a index BMI přehoupl nebezpečnou hranici. V této fázi už přestává legrace a je potřeba důsledně začít stav řešit. Aby to však nedošlo takto daleko, vezměme rozum a svou hrdost do hrsti a navštivme výživového poradce. Je to člověk vzdělaný, který nám sestaví jídelníček a odpovídající pohybovou aktivitu takzvaně na míru.

dieta


Změří naše hodnoty a zaměří se na to potřebné. Obecné diety mohou někomu vyhovovat, někomu však naopak uškodit. Pod dozorem odborníka, který nás jednou za čas zkontroluje a případně plán upraví, jak je třeba, se bude hubnout mnohem snáz a jistě i efektivněji.

Před samotným výběrem poradce je vhodné si zjistit reference, přeci jen, měl by to být člověk, který na nás pozitivně zapůsobí a bude nás hubnutí pod jeho vedením bavit. 

Zkuste to raději s odborníkem
4.3 (86.67%)6
.

demaster.cz